هدف تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت

هدف: تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت تلویزیون فریدون جیرانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری «شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است

فیلم سینمایی «شانتاژ» کار امیر مومنی اصل، با قصه‌ای عشقی-جنایی برابر دوربین رفته است.

«شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است

«شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است

عبارات مهم : دوربین

فیلم سینمایی «شانتاژ» کار امیر مومنی اصل، با قصه ای عشقی-جنایی برابر دوربین رفته است.

به گزارش خبرآنلاین، فیلم «شانتاژ» به کارگردانی امیر مومنی اصل بعد از طی مراحل پیش تولید و انجام مراحل آزمون گریم، اکنون در مرحله تولید قرار گرفته است و گروه به طور مرتب در حال ضبط و پشت سرگذاشتن سکانس های این فیلم هستند.

بنا بر صحبت های محمدمهدی محمدی و پرویز قدسی که تهیه کنندگی فیلم «شانتاژ» را به عهده دارند؛ با وجود تعداد بالای لوکیشن ها و بازیگران و نظارت بر ساخت صحنه های پرهیجان، مراحل ضبط فیلم در حال پیشرفت است.

امیر مومنی اصل، کارگردان فیلم «شانتاژ»، صحنه های فیلم را برابر دوربین خبر نیکومنش به تصویر کشیده و تا کنون بهروز محمدی که بازیگر نقش مهم فیلم هست، درصد قابل توجهی از بازی خود را برابر دوربین انجام داده و ضبط تصویرهای همچنان با دیگر بازیگران ادامه دارد.

این فیلم یک ملودرام عشقی-جنایی است که به گفته عوامل تولیدش هیجان بسیار بالایی را با توجه به پیچیدگی های فیلمنامه
برای مخاطبان خلق می کند که این یکی از شاخصه های بارز فیلمنامه به قلم کیانوش اسلامی است.

فیلم «شانتاژ» با حضور بازیگرانی همچون بهروز محمدی، مریم خدا رحمی، علیرضا رئیسی، افشین سنگ چاپ، ساقی زینتی، مجید شهریاری، صفر کشکولی، مهران اسبقی، سینا مکارم، دانیال صفاری، دینیار گیوی، حسین بدیهی، رضا دیزجی، عارف اکبری راد، نیمتاج پورصفر و رویا شمس در حال تولید است.

«شانتاژ» راجع به مردی مشهور و ثروتمند است که همسرش به وسیله یک گروه تبهکار مورد اذیت و آزار قرار می گیرد و آن گروه با نشانه باج گیری و اخاذی وارد زندگی این زوج می شوند و زندگی آنها را به مخاطره می اندازند و …

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به رضا بای، فرهاد ایروانی، سیما رحمتی، زهرا قنادی، رضا مومنی، پرهام رجب زاده، رامش دادگر ، سحرناز شایگان و راحله فراهانی اشاره کرد.

«شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است

واژه های کلیدی: دوربین | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs