هدف تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت

هدف: تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت تلویزیون فریدون جیرانی اخبار فرهنگی و هنری

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش عاقل‌تر از آن است که سوریه را دست کم بگیرد

ملی پوش سابق کشورمان گفت: سوریه هر لحظه یک حریف سرسخت جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و کی‌روش با تجربه‌تر از آن است که این تیم را در پایتخت کشور عزیزمان ایر

کی‌روش عاقل‌تر از آن است که سوریه را دست کم بگیرد

کی روش عاقل تر از آن است که سوریه را دست کم بگیرد

عبارات مهم : ایران

ملی پوش سابق کشورمان گفت: سوریه هر لحظه یک حریف سرسخت جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و کی روش با تجربه تر از آن است که این تیم را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دست کم بگیرد.

به گزارش مهر، در مسابقه های قهرمانی غرب آسیا در سال ۷۹ تیم های کشور عزیزمان ایران و سوریه به دیدار نهایی رسیدند و تیم ملی کشورمان در دیداری نزدیک به مشکل و باحداقل نتیجه در آن بازی به پیروزی رسید تا با گذشتن از سد سوریه در دیدار نهایی عنوان قهرمانی غرب آسیا را از آن خود نماید. در آن مسابقه های که به میزبانی اردن برگزار شد، جلال طالبی سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران بود و تک گل کشورمان را که منجر به قهرمانی این تیم شد به وسیله سهراب بختیاری زاده به ثمر رسید.

کی‌روش عاقل‌تر از آن است که سوریه را دست کم بگیرد

بختیاری زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به این خاطره اظهار داشت: هیچگاه کشور عزیزمان ایران بازی راحتی را برابر سوریه نداشته. این تیم درجه چندمی آسیا خیلی اوقات جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران دردسر ساز شده است و اگر به من بگویند یک تیم را بعنوان گربه سیاه تیم ملی نام بیاور من نام تیم ملی سوریه را می آورم.

زننده تک گل قهرمانی کشور عزیزمان ایران به سوریه که منجر به قهرمانی در بازی های غرب آسیا شد در ادامه افزود: در همین مسابقه های هم سوریه در مالزی به پای تیم کشور عزیزمان ایران پیچید و در روزهایی که هنوز آینده افزایش تیم ما مشخص نبود به مشکل برابر ما ایستادگی کرد و به هر زحمتی بود یک مساوی بدون گل از تیم کشور عزیزمان ایران گرفت. در حالی که قبل از آن بازی خیلی ها یک پیروزی راحت را جهت تیم کشور عزیزمان ایران آینده نگری می کردند.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: سوریه هر لحظه یک حریف سرسخت جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران بوده و کی‌روش با تجربه‌تر از آن است که این تیم را در پایتخت کشور عزیزمان ایر

ملی پوش سابق کشورمان تصریح کرد: البته کی روش با تجربه تر و عاقل تر از آن است که این تیم دونده و سخت کوش را در پایتخت کشور عزیزمان ایران دست کم بگیرد. هرچند این بازی جهت ما تشریفاتی است ولی اتفاقاتی که جهت این تیم افتاده باعث شده است تا هیچ کس دلش نخواهد که تیم ما حتی یک بازی ولو تشریفاتی را واگذار کند و حتی بدتر از آن هیچ کس دلش نمی خواهد این تیم گل بخورد.

وی افزود: تیم ملی کشور عزیزمان ایران با انجام یکسری بازی های عاقلانه به پیروزی های اقتصادی خوبی رسید. تیم ما خیلی هجومی برابر هیچ تیمی بازی نکرد ولی با همین شیوه بازی عالی ترین سیکل امتیاز گیری را طی کرد تا عالی ترین و زودهنگام ترین افزایش به جام جهانی را داشته باشیم.

مدافع پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان که سابقه گلزنی در جام جهانی را هم در کارنامه اش دارد بیان داشت: با این تیمی که داریم و با این نحوه افزایش که داشتیم حالا از این تیم انتظار می رود که در جام جهانی فراتر از یک مساوی و دو شکست که نتیجه های معمول کشور عزیزمان ایران در جام جهانی هاسست نتیجه گیری شود و لااقل این تیم که یک سر و گردن بالاتر از آسیا در مسابقه های انتخابی حاضر شد جهت نخستین بار افزایش از مرحله گروهی مسابقه های را هم تجربه نماید.

کی‌روش عاقل‌تر از آن است که سوریه را دست کم بگیرد

واژه های کلیدی: ایران | سوریه | افزایش | مسابقه | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs