هدف تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت

هدف: تاریخ سریال تاریخی سریالی محدودیت تلویزیون فریدون جیرانی اخبار فرهنگی و هنری

مهراب قاسم‌خانی و شقایق دهقان همبازی شدند

به گزارش برنا، مهراب قاسم خانی، شقایق دهقان و سیامک صفری بازیگران جدیدی هستند که بازی خود را در «ناگهان درخت» شروع کردند. این نخستین بار است که مهراب قاسم ..

ادامه مطلب

خروس‌باز می‌ماندم داماد نقی نمی‌شدم

به گزارش جام جم، هومن حاجی عبداللهی از سری دوم سریال «پایتخت» با خانواده معمولی ها همراه شد. رحمت ابتدا یک خروس باز بود، ولی از سری سوم به بعد این شخ..

ادامه مطلب

جواد عزتی به «ما همه با هم هستیم» پیوست

به گزارش مهر، در حالی که فیلمبرداری «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی از یک هفته قبل شروع شده است است جواد عزتی به عنوان یکی دیگر از بازیگرا..

ادامه مطلب

«شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است

فیلم سینمایی «شانتاژ» کار امیر مومنی اصل، با قصه‌ای عشقی-جنایی برابر دوربین رفته است. «شانتاژ» با فضایی باعشق و جنایی در راه است عبا..

ادامه مطلب

چالش رشیدپور این بار در «هفت»

هنگامی که نام رضا رشیدپور به عنوان یکی از گزینه های اجرای برنامه «هفت» رسانه ای شد، او در تصویر العمل به این خبر در برنامه صبحگاهی «حالا خورشید» گفت، ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (544)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

یک تصویر العمل رسمی به حاشیه «تاج و تخت»

مدیرکل نمایش خانگی شرکت امور سینمایی،سمعی و بصری در تصویر العمل به تبلیغات یکی از شرکت‌ها در استفاده از بازیگر سریال «بازی تاج و تخت»؛ عرضه اینگونه ..

ادامه مطلب

فریدون جیرانی جهت «شهرزاد» چه نوشت؟

فریدون جیرانی اعتقاد است که در سریال «شهرزاد» علاقه بر بستر تاریخ مطرح می‌شود و قرار است تاریخ بهانه‌ای باشد تا علاقه جلوه کند. فریدون جیرانی ج..

ادامه مطلب